Aktuality

arr3MONTÁŽ VÁZÁNÍ ZDARMA PO CELOU SEZÓNU! Po celou sezónu 2016/2017 Vám při výběru jakéhokoliv setu běžek a vázání odborně toto vázání na... arr3GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY! Po celou sezonu 2016/2017 vám garantujeme nejnižší cenu na kompletní sortiment!   Pokud najdete v... arr3UŠETŘETE PŘI NÁKUPU ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ!Připravili jsme pro Vás nejširší nabídku zvýhodněných běžecké výbavy!   Pokud potřebujete doplnit... arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen...

DOPRAVA A POŠTOVNÉ
Jaký způsob dopravy nabízíme?

NYNÍ AKCE SLEVA DOPRAVY ZASLÁNÍ KURÝREM!

Doručení kurýrem na Vaši adresu nyní DOPRAVA 98,- při platbě předem!


 

 

STANDARDNÍ PODMÍNKY DORUČENÍ:

 

Platba za poštovné je rozdílná pro platbu předem převodem z bankovního účtuplatbu dobírkou.


  • platba předem bankovním převodem =  108/ resp. 118
  • platba dobírkou = 128/ resp. 138


Ceny poštovného jsou rozdílné podle zvoleného způsobu dopravy, tedy zda zvolíte dopravu Českou poštou nebo zásilkovou společností.

Česká pošta - platba předem 108, dobírka 128

Zásilková společnost - platba předem 108, dobírka 138

Uváděné ceny jsou ceny konečné.

U objednávek nad 5000 Kč včetně DPH poštovné neplatíte vůbec.

 


 

Kromě ČR zasíláme zásilky i do SR.

  • zásilky jsou zasílány pouze na dobírku prostřednictvím zásilkové společnosti
  • cena poštovného je 218

U objednávek nad 6000 Kč včetně DPH poštovné neplatíte vůbec.

 


 

Poplatek za balení zboží

U zboží, které Vám z elektronického obchodu www.bezky-expert.cz posíláme, si neúčtujeme balné.


 

Změna adresy pro dodání

Jestliže nastane situace, že budete potřebovat dodat zboží na jinou adresu, než kterou jste uvedli v objednávce, tak nás prosím co nejdříve kontaktujte na info@bezky-expert.cz nebo telefonicky na čísle 777 633 545. Pokud nebyla zakázka ještě vypravena a odeslána pošleme Vám jí na vyžádanou adresu.

 

 


 

Při převzetí zboží bude pracovník pošty nebo dopravní firmy vyžadovat Váš podpis na potvrzení o převzetí zboží. V případě, že nebudete moci zboží osobně převzít, potom si zajistěte převzetí zboží jinou oprávněnou osobou nebo změňte u příslušné objednávky adresu pro dodání na takovou, na které budete moci zboží převzít.

Se zásilkovou společností lze dohodnout i vyhovující termín doručení zásilky. S poštou pak u služby Balík do ruky.

 


Poškozená zásilka

Při přebírání zboží důsledně kontrolujte stav přebírané zásilky, v případě poškození zásilky proveďte o tomto s dopravcem či doručovatelem záznam a neprodleně nás informujte na tel. čísle 777 633 545 nebo na e-mail: info@bezky-expert.cz.

Neváhejte zkontrolovat i obsah zásilky! Je to jediná možnost, jak předejít jakýmkoliv nedorozuměním při zjištění nekompletní zásilky a pod.

V případě zjištění poškození nebo neúplnosti zásilky až po otevření zásilky, nás obratem kontaktujte (nejpozději do 48 hodin) a zdokumentujte zjištěné závady. Poradíme Vám s dalším postupem. POZOR! Dodatečné vymáhání neúplnosti zásilky po této době může být důvodem k zamítnutí reklamace! 

 

 

 


 

ZDk4MDRkYm