Aktuality

arr3MONTÁŽ VÁZÁNÍ ZDARMA PO CELOU SEZÓNU! Po celou sezónu  Vám při výběru jakéhokoliv setu běžek a vázání odborně toto vázání na lyže... arr3GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY! Po celou sezonu 2016/2017 vám garantujeme nejnižší cenu na kompletní sortiment!   Pokud najdete v... arr3UŠETŘETE PŘI NÁKUPU ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ!Připravili jsme pro Vás nejširší nabídku zvýhodněných setů na běžecké lyžování! Kompletní nabídku... arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen...

DOPRAVA A POŠTOVNÉ
Jaký způsob dopravy nabízíme?

NYNÍ AKCE SLEVA DOPRAVY ZASLÁNÍ KURÝREM!

Doručení kurýrem na Vaši adresu nyní DOPRAVA 89,- při platbě předem a ZDARMA při objednávce nad 3000,-Kč a platbě předem


 

STANDARDNÍ PODMÍNKY DORUČENÍ:

 

Platba za poštovné je rozdílná pro platbu předem převodem z bankovního účtuplatbu dobírkou.

Zásilky zasíláme kurýrní společnosti GLS:

u objednávek nad 3000,- Kč a platbě předem neplatíte nic

u objednávek nad 3000,-Kč a platbě dobírkou platíte pouze doběrečné 79,-Kč

u objednávek  do 3000,-Kč a platbě předem platíte pouze dopravné 89,-Kč

u objednávek do 3000,-Kč a platbě dobírkou platíte dopravné a doběrečné 89+79,-Kč

 


 

U zboží, které Vám z elektronického obchodu www.bezky-expert.cz posíláme, si neúčtujeme balné. 

Jestliže nastane situace, že budete potřebovat dodat zboží na jinou adresu, než kterou jste uvedli v objednávce, tak nás prosím co nejdříve kontaktujte na info@bezky-expert.cz nebo telefonicky na čísle 777 633 545. Pokud nebyla zakázka ještě vypravena a odeslána pošleme Vám jí na vyžádanou adresu.

 

 


 

Při převzetí zboží bude pracovn dopravní firmy vyžadovat Váš podpis na potvrzení o převzetí zboží. V případě, že nebudete moci zboží osobně převzít, potom si zajistěte převzetí zboží jinou oprávněnou osobou nebo změňte u příslušné objednávky adresu pro dodání na takovou, na které budete moci zboží převzít.

Se zásilkovou společností lze dohodnout i vyhovující termín doručení zásilky.

 


Poškozená zásilka

Důsledně kontrolujte stav přebírané zásilky, v případě poškození zásilky proveďte o tomto s dopravcem či doručovatelem záznam a neprodleně nás informujte na tel. čísle 777 633 545 nebo na e-mail: info@bezky-expert.cz.

Neváhejte zkontrolovat i obsah zásilky! Je to jediná možnost, jak předejít jakýmkoliv nedorozuměním při zjištění nekompletní zásilky a pod.

V případě zjištění poškození nebo neúplnosti zásilky až po otevření zásilky, nás obratem kontaktujte (nejlépedo 48 hodin) a zdokumentujte zjištěné závady. Poradíme Vám s dalším postupem. 

 

 

 


 

OGMxZTM3Y