Aktuality

arr3MONTÁŽ VÁZÁNÍ ZDARMA PO CELOU SEZÓNU! Po celou sezónu  Vám při výběru jakéhokoliv setu běžek a vázání odborně toto vázání na lyže... arr3GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY! Po celou sezonu 2016/2017 vám garantujeme nejnižší cenu na kompletní sortiment!   Pokud najdete v... arr3UŠETŘETE PŘI NÁKUPU ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ!Připravili jsme pro Vás nejširší nabídku zvýhodněných setů na běžecké lyžování! Kompletní nabídku... arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen...

JAK U NÁS NAKUPOVAT » Rady k nákupu
Na co nezapomenout?

 

Níže najdete základní rady, které Vám mohou pomoci k úspěšnému nákupu k Vaší plné spokojenosti. Přejeme Vám příjemný výběr a nakupování.

1. K VAŠEMU NÁKUPU U NÁS V OBCHODĚ NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÁ REGISTRACE

  • Registrace se ale nemusíte obávat, v žádném případě pro Vás neznamená, že Vám automaticky budeme zasílat marketingové informace.  
  • O tom, jaké informace od nás budete případně dostávat, si rozhodujete výhradně sami před dokončením objednávky, a to bez ohledu na to, zda jste nebo nejste registrovaní.

  • V našem podnikání bezvýhradně dodržujeme Zákon o ochraně osobních údajů.

  • Registrace je pro Vás výhodná především pro sledování Vašich objednávek přímo ve Vašem účtu, ale i neregistrovaní zákaznící od nás dostanou kompletní komunikační servis o průběhu objednávky od objednání po expedici a zaslání zboží.

  • Základní výhoda v registraci je při opakovaných nákupech, kdy nemusíte opakovaně vyplňovat svoje dodací údaje.

2. NA CO NEZAPOMENOUT PŘI OBJEDNÁVCE:

  • Zkontrolujte prosím vždy, zda jste správně vybrali odpovídající velikost a barevnou kombinaci
  • Zkontrolujte prosím také vždy své osobní údaje
  • Pečlivě vyplňte údaje především v případě, kdy se Vaše fakturační liší od dodacích údajů
  • Při platbě převodem z účtu vždy vyčkejte na výzvu k platbě

 


 

V našem obchodě www.bezky-expert.cz najdete vše, co potřebujete na běžecké lyžování.

Internetový obchod je rozdělen do tří hlavních kategorií, a to kategorie běžky + běžecké vázání + běžecké hole a běžecké zvýhodněné sety, dále boty na běžky a v poslední kategorii najdete kompletní nabídku pro běžecké lyžování , tedy vaky na lyže, oblečení na běžecké lyžování, funkční prádlo, vosky a nářadí pro servis lyží, běžecké ledvinky, pitné vaky, sporttestery a pulsmetry, sportovní výživu, brýle, a další doplňky.

V záložce ODBORNÉ PORADENSTVÍ najdete naše rady s výběrem vaší běžecké výbavy, případně se s námi můžete poradit na info@bezky-expert.cz.

Nebo vybraný sortiment přímo objednejte a zvolte osobní odběr, jakmile bude zboží připraveno, budeme Vás kontaktovat.

 

ODY1ZDd