Aktuality

arr3MONTÁŽ VÁZÁNÍ ZDARMA PO CELOU SEZÓNU! Po celou sezónu 2016/2017 Vám při výběru jakéhokoliv setu běžek a vázání odborně toto vázání na... arr3GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY! Po celou sezonu 2016/2017 vám garantujeme nejnižší cenu na kompletní sortiment!   Pokud najdete v... arr3UŠETŘETE PŘI NÁKUPU ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ!Připravili jsme pro Vás nejširší nabídku zvýhodněných běžecké výbavy!   Pokud potřebujete doplnit... arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen...

JAK U NÁS NAKUPOVAT » Rady k nákupu
Na co nezapomenout?

 

Níže najdete základní rady, které Vám mohou pomoci k úspěšnému nákupu k Vaší plné spokojenosti. Přejeme Vám příjemný výběr a nakupování.

1. K VAŠEMU NÁKUPU U NÁS V OBCHODĚ NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÁ REGISTRACE

  • Registrace se ale nemusíte obávat, v žádném případě pro Vás neznamená, že Vám automaticky budeme zasílat marketingové informace.  
  • O tom, jaké informace od nás budete případně dostávat, si rozhodujete výhradně sami před dokončením objednávky, a to bez ohledu na to, zda jste nebo nejste registrovaní.

  • V našem podnikání bezvýhradně dodržujeme Zákon o ochraně osobních údajů.

  • Registrace je pro Vás výhodná především pro sledování Vašich objednávek přímo ve Vašem účtu, ale i neregistrovaní zákaznící od nás dostanou kompletní komunikační servis o průběhu objednávky od objednání po expedici a zaslání zboží.

  • Základní výhoda v registraci je při opakovaných nákupech, kdy nemusíte opakovaně vyplňovat svoje dodací údaje.

2. NA CO NEZAPOMENOUT PŘI OBJEDNÁVCE:

  • Zkontrolujte prosím vždy, zda jste správně vybrali odpovídající velikost a barevnou kombinaci
  • Zkontrolujte prosím také vždy své osobní údaje
  • Pečlivě vyplňte údaje především v případě, kdy se Vaše fakturační liší od dodacích údajů
  • Při platbě převodem z účtu vždy vyčkejte na výzvu k platbě
  • Při osobním odběru vždy vyčkejte na výzvu k vyzvednutí

 


 

 

V našem obchodě www.bezky-expert.cz najdete vše, co potřebujete na běžecké lyžování.

Internetový obchod je rozdělen do tří hlavních kategorií, a to kategorie běžky + běžecké vázání + běžecké hole a běžecké zvýhodněné sety, dále boty na běžky a v poslední kategorii najdete kompletní nabídku pro běžecké lyžování , tedy vaky na lyže, oblečení na běžecké lyžování, funkční prádlo, vosky a nářadí pro servis lyží, běžecké ledvinky, pitné vaky, sporttestery a pulsmetry, sportovní výživu, brýle, a další doplňky.

V záložce ODBORNÉ PORADENSTVÍ najdete naše rady s výběrem vaší běžecké výbavy, případně se s námi můžete poradit na info@bezky-expert.cz.

Náš e-shop má vlastní kamennou prodejnu, (foto ZDE) kde je možné si vybrané produkty prohlédnout či vyzkoušet. Protože skladové zásoby kamenné prodejny se od internetové nabídky liší, před návštěvou nás prosím kontaktujte, pokud bychom vybrané zboží neměli na prodejně, objednáme je pro Vás.

Nebo vybraný sortiment přímo objednejte a zvolte osobní odběr, jakmile bude zboží připraveno, budeme Vás kontaktovat.

 

Mzc3MGU1Z