Aktuality

arr3MONTÁŽ VÁZÁNÍ ZDARMA PO CELOU SEZÓNU! Po celou sezónu  Vám při výběru jakéhokoliv setu běžek a vázání odborně toto vázání na lyže... arr3GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY! Po celou sezonu 2016/2017 vám garantujeme nejnižší cenu na kompletní sortiment!   Pokud najdete v... arr3UŠETŘETE PŘI NÁKUPU ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ!Připravili jsme pro Vás nejširší nabídku zvýhodněných setů na běžecké lyžování! Kompletní nabídku... arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen...

JAK U NÁS NAKUPOVAT » Naše prosba k vám
O co bychom Vás chtěli poprosit?

Uděláme vždy maximu pro vyřízení Vaší objednávky k Vaší plné spokojenosti.

 

K PRŮBĚHU VAŠÍ OBJEDNÁVKY MÁME JEDNU JEDINOU PROSBU :

Prosíme, pokud byste si svou objednávku z jakéhokoliv důvodu rozmysleli nebo si zboží mezitím vyberete jinde a zboží od nás již nepotřebujete,

 

napište nám to prosím dříve, než Vám zboží zašleme!

 

Nemusíte uvádět vůbec žádné důvody, všechny naprosto respektujeme, stačí jen napsat, že ji chcete stornovat a my ji zrušíme.

 

Snažíme se držet pro Vás opravdu nízké ceny a tato strategie je pro nás neudržitelná, pokud nám budou vracející se zásilky neúměrně zvyšovat náklady.

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!


 

V našem obchodě www.bezky-expert.cz najdete vše, co potřebujete na běžecké lyžování.

Internetový obchod je rozdělen do tří hlavních kategorií, a to kategorie běžky + běžecké vázání + běžecké hole a běžecké zvýhodněné sety, dále boty na běžky a v poslední kategorii najdete kompletní nabídku pro běžecké lyžování , tedy vaky na lyže, oblečení na běžecké lyžování, funkční prádlo, vosky a nářadí pro servis lyží, běžecké ledvinky, pitné vaky, sporttestery a pulsmetry, sportovní výživu, brýle, a další doplňky.

V záložce ODBORNÉ PORADENSTVÍ najdete naše rady s výběrem vaší běžecké výbavy, případně se s námi můžete poradit na info@bezky-expert.cz.

Nebo vybraný sortiment přímo objednejte a zvolte osobní odběr, jakmile bude zboží připraveno, budeme Vás kontaktovat.


 

YWY1MTBh