Aktuality

arr3MONTÁŽ VÁZÁNÍ ZDARMA PO CELOU SEZÓNU! Po celou sezónu 2016/2017 Vám při výběru jakéhokoliv setu běžek a vázání odborně toto vázání na... arr3GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY! Po celou sezonu 2016/2017 vám garantujeme nejnižší cenu na kompletní sortiment!   Pokud najdete v... arr3UŠETŘETE PŘI NÁKUPU ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ!Připravili jsme pro Vás nejširší nabídku zvýhodněných běžecké výbavy!   Pokud potřebujete doplnit... arr3EETPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen...

JAK U NÁS NAKUPOVAT » Naše prosba k vám
O co bychom Vás chtěli poprosit?

Uděláme vždy maximu pro vyřízení Vaší objednávky k Vaší plné spokojenosti.

 

K PRŮBĚHU VAŠÍ OBJEDNÁVKY MÁME JEDNU JEDINOU PROSBU :

Prosíme, pokud byste si svou objednávku z jakéhokoliv důvodu rozmysleli nebo si zboží mezitím vyberete jinde a zboží od nás již nepotřebujete,

 

napište nám to prosím dříve, než Vám zboží zašleme!

 

Nemusíte uvádět vůbec žádné důvody, všechny naprosto respektujeme, stačí jen napsat, že ji chcete stornovat a my ji zrušíme.

 

Snažíme se držet pro Vás opravdu nízké ceny a tato strategie je pro nás neudržitelná, pokud nám budou vracející se zásilky neúměrně zvyšovat náklady.

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!


 

V našem obchodě www.bezky-expert.cz najdete vše, co potřebujete na běžecké lyžování.

Internetový obchod je rozdělen do tří hlavních kategorií, a to kategorie běžky + běžecké vázání + běžecké hole a běžecké zvýhodněné sety, dále boty na běžky a v poslední kategorii najdete kompletní nabídku pro běžecké lyžování , tedy vaky na lyže, oblečení na běžecké lyžování, funkční prádlo, vosky a nářadí pro servis lyží, běžecké ledvinky, pitné vaky, sporttestery a pulsmetry, sportovní výživu, brýle, a další doplňky.

V záložce ODBORNÉ PORADENSTVÍ najdete naše rady s výběrem vaší běžecké výbavy, případně se s námi můžete poradit na info@bezky-expert.cz.

Náš e-shop má vlastní kamennou prodejnu, (foto ZDE) kde je možné si vybrané produkty prohlédnout či vyzkoušet. Protože skladové zásoby kamenné prodejny se od internetové nabídky liší, před návštěvou nás prosím kontaktujte, pokud bychom vybrané zboží neměli na prodejně, objednáme je pro Vás.

Nebo vybraný sortiment přímo objednejte a zvolte osobní odběr, jakmile bude zboží připraveno, budeme Vás kontaktovat.


 

ZDQzNTc1MG